Opis:


Prawie wszyscy mali chłopcy, na pytanie, kim zostaną, jak dorosną, odpowiadają, że piłkarzem i większość chce, żeby ich zapisać na treningi piłki nożnej. W dużych miastach to nie problem, gdyż pełno jest tam szkółek piłkarskich, gorzej jest w mniejszych miejscowościach i wsiach, gdzie dzieciaki często nie mają szans na profesjonalne treningi. Dlatego projekt powołujący do życia akademie piłkarskie Kinder i Champions, gdzie prowadzone są zajęcia sportowe dla dzieci, zakłada organizowanie jak najwięcej szkółek piłkarskich w różnych zakątkach Polski, także w tych mniej znanych.

Na tuzaczynasiefutbol.pl przeczytasz, że tak właśnie powstała szkółka piłkarska w Gryfowie Śląskim, gdzie prowadzone są zarówno zajęcia dla przedszkolaków w wieku mniej więcej 4-6 lat, jak i dzieci w wieku szkolnym 7-12 lat.

Misja, jak przyświeca wielu ludziom przy realizacji tego projektu, to przede wszystkim pokazanie dzieciakom, jak fajnie można spędzić czas wolny, rywalizując na boisku. To też niebywała szansa na rozwój polskiej piłki nożnej i odkrycie nowych talentów piłkarskich.

Data dodania: 08-11-2018

O firmie:


Firma: tuzaczynasiefutbol.pl

Adres: Rolna 43c

Miejscowość: Katowice

Kod pocztowy: 40-555

Telefon: 531-141-714

Domena: https://www.tuzaczynasiefutbol.pl/


Oceń firmę (0 z 0 głosów)
Opinie


Brak komentarzy! Bądź pierwszy/a!

FIRMY W OKOLICY:

Biuro tłumaczeń specjalistycznych SpecTłumacz

Rybnik

HYDROCHEMIA mgr Łukasz Zyskowski

Bielsko-Biała

EKO TECH SP Z O O SPÓŁKA KOMANDYTOWA

Kalety