Opis:


Prace budowlane, obsługa magazynu czy świadczenie profesjonalnych usług w naprawdę różnorodnym zakresie bardzo często wymagają sięgania po takie rozwiązania jak drabiny i rusztowania. Choć technologia nieustannie jest rozwijana, pewne znane od wieków narzędzia wciąż pozostają niezastąpione, mimo że ich producenci wprowadzają niezbędne udoskonalenia.

Choćby wysoka na 5 m drabina – jeśli ma spełniać oczekiwania profesjonalistów, powinna być niezwykle wytrzymała i odporna na działanie niekorzystnych czynników czy uszkodzenia mechaniczne. Stabilność to klucz do bezpieczeństwa wszystkich osób pracujących na wysokościach, choć nie bez znaczenia jest także wygoda dodatkowej półki roboczej czy składania na kilka sposobów.

Aby zamówić wielofunkcyjne i rekomendowane rozwiązania dla przemysłu czy budownictwa, wystarczy skontaktować się z pracownikami Orome.pl. Firma posiada wieloletnie doświadczenie w dostarczaniu doskonale dopasowanych do różnych potrzeb narzędzi, które usprawniają prowadzenie konkretnego biznesu.

Data dodania: 21-11-2019

O firmie:


Firma: OROME SC

Adres: Pułaskiego 17

Miejscowość: Kluczbork

Kod pocztowy: 46-200

Telefon: +48 77 417 05 07

Domena: https://www.orome.pl/


Oceń firmę (0 z 0 głosów)
Opinie


Brak komentarzy! Bądź pierwszy/a!

FIRMY W OKOLICY:

"Galmet Sp.z o.o." Sp. K.

Głubczyce