Opis:


Wielkie sieci handlowe, jak i indywidualne sklepy dla optymalizacji swojej oferty prowadzą różnego rodzaju statystyki. Są to informacje oparte na wynikach sprzedażowych, ale także i frekwencyjnych. To właśnie na podstawie tych ostatnich można wskazać czy dany okres sprzedażowy cieszy się mniejszym czy większym powodzeniem. Do takich czynności nie potrzeba zespołu pracowników, a tylko urządzenia zliczające, które można obejrzeć na przykład na Nova.com.pl.

Jednym z narzędzi do prowadzenia statystyk jest zliczarka klientów, które może pracować w dowolnej lokalizacji. Pracuje zwykle na zasadzie fotokomórki i mierzy ruch w określonym kierunku. Urządzenia mają różne funkcje, przy czym każde może pracować nawet przy braku zasilania posiadając funkcje podtrzymania. Dane z urządzeń są bezpośrednio przesyłane do serwerów, które tworzą już gotowe wykresy.

Data dodania: 09-12-2018

O firmie:


Firma: Nova Sp. z o.o.

Adres: Perzycka 83

Miejscowość: Poznań

Kod pocztowy: 60-182

Telefon: +48 61 661 06 20

Domena: https://nova.com.pl/






Oceń firmę (0 z 0 głosów)




Opinie


Użytkownik canoupr napisał:
Rozwiązania dla handlu, jakie proponuje nam Nova, pozwalają na usprawnienie procesu obsługi klienta czy poprawienie poziomu bezpieczeństwa w sklepie. Zajrzycie sobie na ich stronę www by zapoznać się z tym, co oferują. :)
Data: 2019-09-02 10:40:16
Ocena: 3

FIRMY W OKOLICY:

Ogrodowa 12 – Conference Center

Poznań

P.H.P.U. AS - Euroster.pl

Krobia

Talukko Sp. z o.o. - Polskie Meble Designerskie

Poznań