Opis:


Zawody wykonywane w obrębie szeroko pojmowanej służby zdrowia są bardzo różnorodne, a dodatkowo zakres obowiązków jest kształtowany w zależności od wielu czynników – rodzaju placówki, jej wielkości czy specjalizacji. Dlatego dobrze przygotowane szkolenia bhp dla pielęgniarek powinny uwzględniać zagadnienia dotyczące konkretnych zadań i zagrożeń mogących wystąpić podczas ich wykonywania, a nie wyłącznie ogólne zasady.

Miejscem, w którym można uzyskać dostęp do takich zindywidualizowanych szkoleń, jest platforma e-learningowa eszkoleniabhp.com. Aby przystąpić do kursu, należy zgłosić liczbę pracowników mających brać w nim udział. Każdy z nich otrzyma dane logowania i będzie mógł z nich korzystać w dowolnym momencie, przeglądać materiały tak często, jak będzie to potrzebne, by pozytywnie zaliczyć kończący test. Po jego zdaniu uczestnicy otrzymają certyfikat potwierdzający zdobytą wiedzę. Zarówno kurs, jego forma, jak i wydane w związku z jego ukończeniem zaświadczenia są zgodne z przepisami prawa i respektowane przez Państwową Inspekcję Pracy.

Data dodania: 07-09-2019

O firmie:


Firma: PPHU "BU-MOR"

Adres: Zagrodowa 67

Miejscowość: Oświęcim

Kod pocztowy: 32-600

Telefon: 507 022 814

Domena: https://eszkoleniabhp.com/


Oceń firmę (0 z 0 głosów)
Opinie


Użytkownik eghino napisał:
Ten serwis to wygodny sposób na przeszkolenie z dziedziny BHP swoich pracowników. Zachęcam was do zapoznania się z ich ofertą, bo jest kompleksowa. :)
Data: 2019-09-12 11:26:17
Ocena: 4

FIRMY W OKOLICY:

JN Projekt

Pęgów

FunFutbol

Olsztyn

RC2000 Ewa Osypowicz

Poznań